Föreningsstyrelsen

Peter Freij

Ordförande


E-post: peter.freij@tyreso.se






Mikael Onegård

Vice ordförande och sekreterare


E-post: mikael.onegard@tyreso.se






Nicole Nyström

Ledamot (MUF)







Anki Svensson

Ledamot


E-post: anki.svensson@tyreso.se






Erkki Vesa

Ledamot


E-post: erkki.vesa@tyreso.se






Sonja Gustafsson

Ledamot och medlemsansvarig


E-post: sonja.gustafsson@tyreso.se






Hampus Degramo

Ledamot och kampanjansvarig


E-post: hampus.degramo@tyreso.se






Attila Fabian

Ledamot och utbildningsansvarig


E-post: attila.fabian@tyreso.se






Birgitta Verlestam

Ledamot och kassör


E-post: birgitta@tyresom.se






Carina Freij

Adjungerad (klubbmästare)







Fredrik Bergquist

Adjungerad


E-post: fredrik.bergquist@tyreso.se






Filer